POTISK PŘEDMĚTŮ  / Skyepress - tiskárna Halla

POTISK PŘEDMĚTŮ  / Skyepress - tiskárna Halla

 354 439 318
O NÁS  |  SLUŽBY  |  PRODUKTY  |  E-SHOP  |  JAK NA TO  |  KONTAKT      ../web/o_nas.html../web/prepress.html../web/produkty.htmlhttp://www.vyrobafotodarku.cz../web/informace.html../web/kontakt.htmlshapeimage_7_link_0shapeimage_7_link_1shapeimage_7_link_2shapeimage_7_link_3shapeimage_7_link_4shapeimage_7_link_5
Centrum digitálního tisku
Sublimační potisk předmětů
 
 

Technologie sublimačního tisku je založena na přenosu barviva (inkoustu) DO povrchu předmětu působením teploty, tlaku a času a to na molekulární úrovni. Naproti tomu klasické technologie tisku zanechávají barvivo NA povrchu potiskovaného materiálu. Sublimací vytvořený potisk je z tohoto důvodu prakticky nezničitelný - odolává mechanickému i chemickému poškození.

Sublimací lze potisknout ve fotografické kvalitě celou řadu reklamních a dárkových předmětů s upraveným povrchem na polymerní bázi (typicky polyester) - keramiku, kov, plast i textil.

Vyberte si libovolný předmět z naší nabídky, spolu s objednávkou nám zašlete fotografii (případně logo, text apod.). Hotový výrobek si můžete vyzvednout na provozovně nebo vám jej zašleme na dobírku poštou.


Nejjednodušším a nejpohodlnějším způsobem vytvoření vašeho fotodárku je využití našeho specializovaného e-shopu. Zde můžete vybírat ze všech u nás dostupných předmětů, jednoduše vyberete tiskovou šablonu, vložíte fotografii a svůj fotodárek objednáte online.
ZPĚT ../web/produkty.htmlshapeimage_12_link_0
                           
E-SHOP http://www.vyrobafotodarku.czshapeimage_13_link_0
 
HRNKY - KORBELYhrnky.htmlshapeimage_14_link_0
TRIČKA - ZÁSTĚRYtricka.htmlshapeimage_25_link_0
POLŠTÁŘE - VAKYpolstare.htmlshapeimage_26_link_0
FOTOKAMENYfotokameny.htmlshapeimage_27_link_0