FOTOKNIHY, ALBA / Skyepress - tiskárna Halla

FOTOKNIHY, ALBA / Skyepress - tiskárna Halla

 354 439 318
O NÁS  |  SLUŽBY  |  PRODUKTY  |  E-SHOP  |  JAK NA TO  |  KONTAKT      ../web/o_nas.html../web/prepress.html../web/produkty.htmlhttp://www.vyrobafotodarku.cz../web/informace.html../web/kontakt.htmlshapeimage_7_link_0shapeimage_7_link_1shapeimage_7_link_2shapeimage_7_link_3shapeimage_7_link_4shapeimage_7_link_5
Centrum digitálního tisku
Fotoknihy v měkké i pevné vazbě
 
 

Fotografujete rodinné události, na dovolené nebo příjemné chvilky s přáteli? Nenechte vaše fotografie zahálet v počítači. Vyrobíme pro vás vkusné a elegantní prezentace ve formě fotografických knih či alb. Jednotlivé listy knih jsou vytištěny na kvalitní lesklý křídový papír Xerox Colotech, svázány v elegantní kroužkové twin wire vazbě, v sešitové vazbě s drátěnými skobkami nebo jako top produkt v pevné vazbě s laminovaným potahem.

Akceptujeme tiskový soubor PDF nebo jednotlivé strany ve formátech JPG nebo TIF, po dohodě zpracujeme grafickou podobu fotoknihy přesně podle vašich představ.


Nejjednodušší způsob jak pořídit vlastní fotoknihu je využití našeho specializovaného e-shopu. Veškerá vaše práce spočívá ve výběru vhodné šablony, požadovaného počtu stran a nahrání vlastních fotografií. Vlastní sestavení fotoknihy je pak dílem několika málo minut. Určitě vřele doporučujeme návštěvu našeho e-shopu k nezávislému testování. Své postřehy nám potom můžete sdělit na přidružený facebookový profil.

ZPĚT ../web/produkty.htmlshapeimage_12_link_0
                           
E-SHOP http://www.vyrobafotodarku.czshapeimage_13_link_0