FOTOKALENDÁŘE / Skyepress - tiskárna Halla

FOTOKALENDÁŘE / Skyepress - tiskárna Halla

 354 439 318
O NÁS  |  SLUŽBY  |  PRODUKTY  |  E-SHOP  |  JAK NA TO  |  KONTAKT      ../web/o_nas.html../web/prepress.html../web/produkty.htmlhttp://www.vyrobafotodarku.cz../web/informace.html../web/kontakt.htmlshapeimage_7_link_0shapeimage_7_link_1shapeimage_7_link_2shapeimage_7_link_3shapeimage_7_link_4shapeimage_7_link_5
Centrum digitálního tisku
Kalendáře z vašich fotografií
 
 

MĚSÍČNÍ NÁSTĚNNÉ KALENDÁŘE

Vyberte nejlepší snímky z vašeho fotoarchivu a sami si vytvořte nástěnný fotokalendář. Prostřednictvím našeho e-shopu to bude otázka několika minut. Rychle, jednoduše a z pohodlí vašeho domova bez nutnosti cokoliv stahovat nebo dokonce instalovat.

Dostupné jsou tři velikostí - A4, A3 a formát XXL 33x66 cm. Vybírat můžete z mnoha žánrových šablon na výšku nebo na šířku, které určují i maximální počet použitých fotografií.

Kalendáře jsou vytištěny na kvalitní 170gr lesklý křídový papír Xerox Colotech, (formát XXL na 200gr) a jsou opatřeny tuhým spodním kartonem 400g/m2(formát XXL bez kartonu). Svázány jsou v kovové kalendářové vazbě s výsekem a háčkem, bílé nebo černé barvy.STOLNÍ KALENDÁŘE

Stejně jako nástěnné kalendáře vytvoříte jednoduše rovněž kalendáře stolní. Vybrat si můžete kalendář týdenní nebo čtrnáctidenní z mnoha žánrových šablon s možností vlastních poznámek nebo editací jmen a událostí.

Kalendáře jsou vytištěny na kvalitní 120gr lesklý křídový papír Xerox Colotech a jsou opatřeny tuhým 600g/m2 kartonovým podstavcem. Svázány jsou v kovové kalendářové vazbě.ROČNÍ KALENDÁŘE

Dalším typem kalendáře je jednolistový roční kalendář formátu A3. Podle typu použité šablony můžete uplatnit 2 - 12 fotografií, kalendář je orientován na výšku nebo na šířku.

Roční kalendář je vytištěn na 210gr lesklý křídový papír Xerox Colotech a je možné jej podle vaší volby zalaminovat.REKLAMNÍ KALENDÁŘE

Z vašich fotografií vyrobíme kvalitní reklamní a propagační kalendáře. Kapesní minikalendář je již stálým evergreenem, často žádané jsou též tradiční plánovací kalendáře. Kapesní formu měsíčního reklamního kalendáře pak představuje fotografické leporelo.

          


Základní šablony všech kalendářů neustále rozšiřujeme, přesto jsme připraveni vyrobit kalendář “na klíč”, přesně podle vašich požadavků.
ZPĚT ../web/produkty.htmlshapeimage_12_link_0
                           
E-SHOP http://www.vyrobafotodarku.czshapeimage_13_link_0