POLŠTÁŘE - TAŠKY - BATOHY  / Skyepress - tiskárna Halla

POLŠTÁŘE - TAŠKY - BATOHY  / Skyepress - tiskárna Halla

 354 439 318
O NÁS  |  SLUŽBY  |  PRODUKTY  |  E-SHOP  |  JAK NA TO  |  KONTAKT      ../web/o_nas.html../web/prepress.html../web/produkty.htmlhttp://www.vyrobafotodarku.cz../web/informace.html../web/kontakt.htmlshapeimage_7_link_0shapeimage_7_link_1shapeimage_7_link_2shapeimage_7_link_3shapeimage_7_link_4shapeimage_7_link_5
Centrum digitálního tisku
Sublimační potisk předmětů
 

POLŠTÁŘE

Velice atraktivním fotodárkem je polštář. Jeho hebkost a nádherná fotografie potěší každého. Nabízíme polštáře několika velikostí a tvarů - bílý polštář čtverec a bílý polštář ve tvaru srdce s barevným lemováním. Potah je vyroben ze 100% PES materiálu zaručujícího vysokou kvalitu sublimačního tisku. Výplní polštářků je duté vlákno.


Nejjednodušším způsobem jak objednáte váš polštářek je využití našeho specializovaného e-shopu. Můžete si vybrat z několika dostupných šablon, jednoduše vložit fotografii a polštářek objednat online.


SPORTOVNÍ VAK

Moderním a poslední dobou žádoucím produktem je sportovní vak. Nabízíme kvalitní vaky zn. Adler. Jedná se o praktické batohy na záda s reflexními prvky v dolních rozích s vnitřní kapsičkou na zip a dvěma stahovacími šňůrkami. Brilatní tisk fotografie zaručí 100% PES materiál bílé barvy. Vak má velikost 34 x 45 cm, maximální velikost potisku do formátu A4.


Na e-shopu naleznete několik vhodných šablon a produkt můžete objednat online.
ZPĚT fotodarky.htmlshapeimage_14_link_0
                           
E-SHOP http://vyrobafotodarku.cz/CZ/Category/6shapeimage_15_link_0


 
HRNKY - KORBELYhrnky.htmlshapeimage_16_link_0
TRIČKA - ZÁSTĚRYtricka.htmlshapeimage_27_link_0
POLŠTÁŘE - VAKY
FOTOKAMENYfotokameny.htmlshapeimage_29_link_0