FOTOOBRAZY - velkoformátový tisk / Skyepress - tiskárna Halla

FOTOOBRAZY - velkoformátový tisk / Skyepress - tiskárna Halla

 354 439 318
Fotoobrazy

O NÁS   |   SLUŽBY   |   PRODUKTY   |   E-SHOP   |   JAK NA TO   |   KONTAKT

... vždy něco navíc
 

Velkoformátovou fotografii zhotovíme na profesionálním tiskovém stroji EPSON STYLUS PRO 7900, který, ve spojení s inkousty Epson UltraChrome™ HDR, představuje kvalitativní špičku v oblasti uměleckého tisku. Využijete ji při výzdobě interiérů (fotoobrazy), výrobě reklamních poutačů a podobných příležitostí.

Tiskneme v roli do šíře 61 cm na kvalitní fotografická média renomovaných značek. Vybrat si můžete nátiskové oboustranně matné materiály, fotografické papíry Pearl-Gloss Super 260gr, tiskové plátno UltraBright 350gr a další.

Vytištěnou fotografii můžeme adjustovat na lehčenou desku, povrch opatřit ochranou laminací případně zarámovat. Fotografie tištěné na plátno napínáme na vnitřní klínový rám z kvalitního borovicového dřeva.

Jak objednat?

Nejpohodlnější možností, jak objednat svůj fotoobraz, je využít náš e-shop na výrobu fotodárků. V sekci fotoobrazů si vyberete obraz na plátno, na desku nebo fotografickou koláž, dále pak šablonu podle požadované velikosti. Po vložení fotografie do šablony pokračujete uložením produktu do nákupního košíku a ukončením objednávky. Vše pohodlně zvládnete do několika minut.

Pokud z jakéhokoliv důvodu nechcete nebo nemůžete využít náš e-shop, můžete svůj fotoobraz objednat osobně v naší provozovně nebo zaslat e-mailem fotografii (do 20MB) s popisem objednávky. Využít můžete rovněž internetové služby www.uschovna.cz, kde jako příjemce uvedete náš e-mail tisk@skyepress.cz. Ve zprávě podrobně popište svůj požadavek - ořez fotografie, doplnění popiskou apod. Ideální formát souboru je TIFF, u formátu JPEG volte vždy nejvyšší možnou kvalitu (nejmenší kompresi). Podrobné informace k objednávce včetně cenové kalkulace vám zašleme obratem.

ADJUSTACE NA LEHČENOU DESKU

Fotografie kašírujeme na lehčené desky KAPA nebo FoamBoard. Jedná se o velmi kvalitní sendvičové desky s polyuretanovým jádrem bílé barvy, oboustranně kryté chromokartonem s polyetylenovým lakem na povrchu, případně vyztužené tenkou hliníkovvou vrstvou. Tyto prémiové desky jsou přímo výrobcem doporučeny pro kašírování fotografií a plakátů.

Fotografie dále opatříme ochranou fólií - laminací. Laminujeme za studena ochranou UV fólií s pearl texturou, což zajišťuje ochranu kvalitně vytištěné fotografie. Laminace ochrání vaši fotografii před poškozením a vyblednutím vlivem UV záření, čímž výrazně prodlouží její životnost.

ADJUSTACE FOTOPLÁTNA

Mimořádný zážitek z vaší fotografie umožní velkoformátový tisk na plátno. Jedná se o speciální materiál ze směsi bavln a polyesteru imitující malířské plátno a určený pro kvalitní digitální tisk.

Po vypnutí na vnitřní klínový rám můžete fotografii přímo použít v interiéru nebo ji opatřit vhodným vnějším orámováním s patřičně vysokou polodrážkou.

RÁMY a RÁMOVÁNÍ

Vkusně zarámovaný fotoobraz umocní jeho estetickou kvalitu. Nabízíme několik základních formátů jednoduchých odlehčených “hobby” rámů nebo celou produktovou řadu špičkových designových rámů, lišt, paspart a dalších materiálů zn. Nielsen®.
                           


 

Doporučené rozlišení fotografie:

  1. do velikosti 30 x 40 cm - 300 dpi v poměru 1:1

  2. do velikosti 50 x 70 cm - 200-250 dpi v poměru 1:1

  3. větší obrazy - 150-200 dpi v poměru 1:1