background

"Fotodárky tvoříme s nadšením a láskou."

Kdo jsme a proč to děláme?

Jsme rodinná firma poskytující komplexní služby v oblasti výroby tiskovin, od prvotního grafického návrhu, vlastní tiskové výroby až po konečné zpracování.

K výrobě fotodárků jsme se dostali celkem logickou cestou. Již v roce 1998 jsme založili vlastní tiskárnu, tehdy výhradně s ofsetovou výrobou. Od roku 2010 postupně přecházíme na digitální produkci s využitím všech postprodukčních činností tradiční tiskárny. V roce 2014 jsme pořídili první inkoustový velkoformátový tiskový stroj se zaměřením na fotografický tisk a následně i termosublimační tiskovou technologii. Vedle tradiční tiskárenské produkce jsme se tedy začali intenzivně věnovat také špičkové tiskové fotoprodukci. A odtud už byl jen krůček k uskutečnění naší vize - vytvořit internetové místo, kde budete moci realizovat své nápady, jak naložit s vlastními fotografiemi.

Naším cílem je přinášet zákazníkům radost z jejich vlastních fotografií. Pokud se nám to alespoň trochu daří, máme radost s vámi.


Antonín Halla

Práce s papírem mě fascinovala již od dětství. Vymýšlel jsem vlastní návrhy vystřihovánek, fotografických koláží, první pokusy s ručně vázanými sešity, včetně jejich grafické podoby. Na střední škole mě zasáhla další vášeň - fotografie. Vše jsem zúročil o pár let později. Od roku 1993 se pohybuji v prostředí polygrafie, mám vlastní firmu, kde mohu dál rozvíjet své nápady. Ne vždy jde všechno podle mých představ, odměnou mi však bývá radost a spokojenost zákazníků z mé práce.