(placeholder)

Tisk nás prostě baví ...

Poskytujeme komplexní tiskové služby se zaměřením na malonákladovou produkci.

V sortimentu výrobků najdete prakticky vše, od vizitky a tiskopisů až po prospekty, pohlednice, brožované knihy i velkoformátové fotografie. Tiskneme tradiční ofsetovou i digitální technologií.

Proč právě u nás?


tradice

V polygrafii se pohybujeme od roku 1993, vlastní firmu jsme založili již v roce 1998. Dlouholeté zkušenosti jsou zárukou kvalitních a odborných služeb.


technologie

Máme vlastní ofsetovou i digitální technologii výroby. Dvoubarvovým produkčním ofsetovým strojem renomované značky Heidelberg zhotovíme řadu kvalitních tiskovin, od stovek kusů do řádu desetitisíců.

V oblasti digitálního tisku disponujeme jak technologií suchého toneru (laserový produkční tisk), tak také velkoformátovým InkJet tiskem fotografické kvality.


komplexnost

Tiskovina neznamená jen pouhý tisk. Teprve kvalitním dokončovacím zpracováním dodáme tiskovině konečný vzhled a funkčnost. Vlastními silami jsme schopni pokrýt širokou škálu dokončovacích prací, od základního ořezu, přes skládání, rylování, perforaci, laminaci až po zpracování měkkých knižních vazeb, při kusové výrobě fotoknih i vazbu pevnou.


kooperace

Technologicky velmi náročné tiskoviny zpracujeme a po dohodě zhotovíme ve spolupráci s renomovanými výrobci polygrafických produktů.


expedice

Komfortní expedice na přání zákazníka - rozpočítání nákladu dle požadavku, balení do pevných polyolefinových fólií, využívání přepravních služeb.


Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a každá je pro nás stejně důležitá.