DIGITÁLNÍ TISK / Skyepress - tiskárna Halla

DIGITÁLNÍ TISK / Skyepress - tiskárna Halla

 354 439 318
Digitální produkční tisk

O NÁS   |   SLUŽBY   |   PRODUKTY   |   E-SHOP   |   JAK NA TO   |   KONTAKT

... vždy něco navíc
 

Digitální produkční tisk patří mezi prudce se rozvíjející tiskové techniky. Již dnes může svou kvalitou směle konkurovat ofsetovému tisku, v oblasti malonákladových tisků jej dokonce převyšuje. Nespornou výhodou je výroba tiskovin již od jednoho kusu za zlomek času vynaloženého při zpracování ofsetovým tiskem a personalizace tiskového výstupu. Jako alternativní tisková metoda se stává nedílnou součástí téměř každé tiskárny.

Na špičkovém digitálním zařízení a ve velmi krátkých dodacích lhůtách pro Vás vyrobíme celou řadu kvalitních tiskárenských výrobků - od vizitky, letáků a prospektů až po katalogy a brožované knihy. To vše již od jednoho kusu a za velmi zajímavé ceny. Dokončovací práce jsou pak shodné jako při ofsetovém tisku.

Produkční stroj XEROX Versant 80 Press tiskne speciálními EA tonery s nízkou teplotou fixace prakticky v ofsetové kvalitě na materiály do max. velikosti 330x488 mm s možností prodlouženého formátu 330x660 mm a hmotnosti 52-350g/m2, a to i s různou povrchovou úpravou. Bližší informace o stroji si můžete přečíst v AKTUALITÁCH.

Samozřejmostí je aktualizace dat s okamžitým dotiskem. Vaše důležité tiskoviny si odnesete třeba ještě tentýž den.

Kvalitu výsledného tisku ovlivňuje také kvalita potiskovaného materiálu. Proto si můžete vybrat od "obyčejných" pre-print papírů až po digitální speciály firem Mondi (Color Copy) nebo Xerox (Colotech). V nabídce najdete papíry matné, lesklé i superlesklé v gramážích od 80 do 300g/m2, samolepicí či syntetické. Vzorník tisku na jednotlivých materiálech si můžete prohlédnout na provozovně.

DIGITÁLNÍ PRODUKČNÍ TISK