Skyepress - tiskárna Halla

Skyepress - tiskárna Halla

 354 439 318
O nás

O NÁS   |   SLUŽBY   |   PRODUKTY   |   E-SHOP   |   JAK NA TO   |   KONTAKT

... vždy něco navíc
 

Jsme rodinná firma poskytující komplexní služby v oblasti výroby tiskovin, od prvotního grafického návrhu, vlastní tiskové výroby až po konečné zpracování. V sortimentu výrobků najdete prakticky vše, od vizitky a tiskopisů až po prospekty, pohlednice i brožované knihy. Trendem posledních let je malonákladová produkce, na kterou je naše tiskárna výrazně zaměřena. Základ tiskového vybavení tvoří maloformátové stroje ofsetové a především digitální technologie.

Váš výrobek zhotovíme od jednoho kusu až po několikatisícový náklad

ve velmi krátkých termínech ve špičkové kvalitě. Vlastní dokončovací pracoviště je pak zárukou perfektního vzhledu a funkčnosti tiskoviny.

Spustili jsme také vlastní specializovaný e-shop na tvorbu fotoproduktů z vlastních fotografií. Právě zde můžete realizovat své nápady, jak s fotografií naložit. Je pro vás připraven webový editor, pomocí něhož bude vytvoření fotodárku opravdovou lahůdkou - bez nutnosti něco stahovat nebo dokonce instalovat. Z pohodlí domova tak můžete připravit originální kalendář, rodinnou fotoknihu, jednu z mnoha fotoher nebo třeba fotohrnek. Sami zjistíte, že stačí jen několik kliknutí a váš dárek bude hotov.PROČ PRÁVĚ U NÁS?

 1. tradice

 2. V polygrafii se pohybujeme od roku 1993, vlastní firmu jsme založili již v roce 1998. Dlouholeté zkušenosti jsou zárukou kvalitních a odborných služeb.

 3. technologie

 4. Máme vlastní ofsetovou i digitální technologii výroby. Dvoubarvovým produkčním ofsetovým strojem renomované značky Heidelberg zhotovíme řadu kvalitních tiskovin, od stovek kusů do řádu desetitisíců.

 5. V oblasti digitálního tisku disponujeme jak technologií suchého toneru (laserový produkční tisk), tak také velkoformátovým InkJet tiskem fotografické kvality.

 6. komplexnost

 7. Tiskovina neznamená jen pouhý tisk. Teprve kvalitním dokončovacím zpracováním dodáme tiskovině konečný vzhled a funkčnost. Vlastními silami jsme schopni pokrýt širokou škálu dokončovacích prací, od základního ořezu, přes skládání, rylování, perforaci, laminaci až po zpracování měkkých knižních vazeb, při kusové výrobě fotoknih i vazbu pevnou.

 8. kooperace

 9. Technologicky velmi náročné tiskoviny zpracujeme a po dohodě zhotovíme ve spolupráci s renomovanými výrobci polygrafických produktů.

 10. expedice

 11. Komfortní expedice na přání zákazníka - rozpočítání nákladu dle požadavku, balení do pevných polyolefinových fólií, využívání přepravních služeb.

 12. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a každá je pro nás stejně důležitá. Vždy se snažíme být cenově srovnatelní s konkurencí.