OFSETOVÝ TISK / Skyepress - tiskárna Halla

OFSETOVÝ TISK / Skyepress - tiskárna Halla

 354 439 318
Ofsetový tisk

O NÁS   |   SLUŽBY   |   PRODUKTY   |   E-SHOP   |   JAK NA TO   |   KONTAKT

... vždy něco navíc
 
 

Základem našeho ofsetového strojového vybavení je dvoubarevný maloformátový tiskový stroj předního světového výrobce, německé firmy Heidelberg. Flexibilita potiskovaného materiálu je velmi široká - od 40 do 400g plošné hmotnosti při minimální velikosti archu 140 x 89 mm, resp. maximální velikosti 460 x 340 mm.


Vyrobíme či v kooperaci zajistíme i tu nejnáročnější zakázku. Univerzálnost použití ofsetové technologie tisku je přímo předurčena k nejširší škále zpracovávaných zakázek.

Typickými výrobky jsou především:

  1. obchodní tiskoviny (tiskopisy, hlavičkové papíry, obálky, vizitky, obchodní knihy)

  2. propagační materiály (prospekty, letáky, plakáty, pohlednice)

  3. příležitostné tiskoviny (programy, pozvánky, diplomy)

  4. noviny, časopisy

  5. zpravodaje, ročenky, výroční zprávy

  6. brožované knihy, katalogy

Ekonomicky výhodná množství archovým ofsetem vyráběných tiskovin jsou v závislosti na výsledném formátu stovky až desetitisíce kusů. Malá množství vyrobíme digitálním tiskem v téměř srovnatelné kvalitě.

Výsledná kvalita výrobku je přímo závislá na kvalitě potiskovaného materiálu. V ofsetovém tisku lze použít velmi širokou škálu druhů papírů. Jedná se o papíry dřevité, bezdřevé, recyklované, natírané i nenatírané, přímopropisující, samolepicí, kreativní papíry hladké či ražené, v neposlední řadě pak papíry syntetické, které vynikají svou téměř dokonalou nezničitelností.
Heidelberg Printmaster QM 46-2

          
 

OFSETOVÝ TISK