VELKOFORMÁTOVÝ TISK / Skyepress - tiskárna Halla

VELKOFORMÁTOVÝ TISK / Skyepress - tiskárna Halla

 354 439 318
Velkoformátový tisk

O NÁS   |   SLUŽBY   |   PRODUKTY   |   E-SHOP   |   JAK NA TO   |   KONTAKT

... vždy něco navíc
 

Velkoformátovou tiskovou výrobu zaměřujeme především na kvalitní tisk fotografií a jejich následnou adjustaci.


Nadstandardních výsledků dosahujeme tiskem fotografií na profesionálním stroji EPSON STYLUS PRO 7900, který, ve spojení s inkousty Epson UltraChrome™ HDR, představuje kvalitativní špičku v oblasti fotografického a uměleckého tisku. Využijete ji při výzdobě interiérů fotoobrazy, výrobě reklamních plakátů a podobných příležitostí.

11 barevný systém inkoustů Epson UltraChrome™ HDR (High Dynamic Range) vytváří širší tónový rozsah, který zaručuje optimální výsledky při tisku fotografií a reprodukcí uměleckých děl. Na špičkové výsledky naší práce se můžete vždy spolehnout:

  1. maximální využití rozšířeného tónového gamutu

  2. zaručení nejvěrnějších reprodukcí originálního obrazu

  3. jemný tónový rozsah s dokonale detailními přechody mezi barvami

  4. snížení zrnitosti v odstínech barvy pleti dosažené optimalizací rozptylu barev v každém tiskovém pixelu - dokonalé využití při tisku portrétů a reklamních fotografií

  5. téměř dokonale odstraněna nekonzistentnost barev - výtisky tak vypadají naprosto totožně za jakýchkoliv světelných podmínek.


  1. Kvalitu vytištěné fotografie podtrhuje vhodně zvolené médium. Tiskneme na rolová média šířky 61 cm, převážně značky Tecco nebo Fomei. Pro účely komerčních plakátů doporučíme papíry v oboustranně matném provedení, pro tisk fotografií pak celou škálu speciálních papírů - lesklých, matných, satinovaných či barytových. Pro reprodukce uměleckých děl jsou určeny art papíry - akvarelové, přírodní ze 100% bavlny, jemně texturované, či speciální plátna vhodná pro reprodukci obrazů ve výstavní kvalitě.

DIGITÁLNÍ VELKOFORMÁTOVÝ TISK